Wnosek ponadgimnazjany zawodowy

Uwaga:

W jednym panelu generatora (jeden e-mail) istnieje możliwość wypełnienia (złożenia w wersji elektronicznej) tylko jednego wniosku stypendialnego. Jeżeli po wydrukowaniu wniosku, w panelu generatora, zostanie dokonana jakiejkolwiek zmiana we wniosku, należy go ponownie wydrukować – tj. wersja wydrukowana powinna być ostatnią zapisaną wersją wniosku w generatorze. Wersja elektroniczna musi być zgodna z wersją papierową wniosku.

Niedopuszczalne jest poprawianie wniosku w tym samym panelu generatora po to, aby sporządzić wniosek stypendialny dla innego ucznia.

Aby wypełnić, wydrukować i złożyć wniosek stypendialny dla innego ucznia należy założyć inny panel w generatorze wniosków (tj. przeprowadzić rejestrację z innym e-mailem – system nie dopuszcza takiego samego e-maila).

W przypadku przedłużającego się oczekiwania na aktywację konta (powyżej 10 min.), prosimy o e-mailowe zgłaszanie braku odnośnika aktywacyjnego. W zgłoszeniu należy podać nazwę i adres mailowy użytkownika. Po otrzymaniu wiadomości, pracownicy dokonają zdalnego odblokowania konta, po czym możliwe będzie zalogowanie się do systemu celem wypełnienia wniosku.

Adresy e-mailowe, na które można zgłaszać zaistniałe problemy:

  • Szkolnictwo ogólne - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
  • Szkolnictwo zawodowe - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..