Uprzejmie przypominamy, że termin naboru wniosków stypendialnych upływa 10 listopada br., tj. za 4 dni robocze.
Do 10 listopada wnioski powinny przejść całą ścieżkę wypełniania i składania w  systemie, tj. uczeń – dyrektor szkoły – urząd oraz zostać wdrukowane, podpisane i wysłane w wersji papierowej z załącznikami do urzędu (decyduje data stempla pocztowego/nadania przesyłki).

Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o bieżące, niezwłoczne wypełnianie w systemie elektronicznym wniosków stypendialnych, drukowanie i przekazanie ich do Urzędu Marszałkowskiego.
Zatem, jeśli na kontach szkół znajdują się już wnioski wypełnione przez uczniów, prosimy o wysyłanie ich na bieżąco.

Pozwoli to uniknąć ewentualnych problemów technicznych. Mogą się takie pojawić w ostatnich dniach naboru wniosków, w przypadku dużej Państwa aktywności w naszym systemie elektronicznym.
Ponadto zwracamy się  prośbą o zapoznanie się z wydrukowanym wnioskiem przed jego podpisaniem i wysłaniem wersji papierowej do Urzędu.
Jeśli po wysłaniu wniosku w systemie i jego wydrukowaniu zauważą Państwo jakieś błędy wymagające poprawienia/wyjaśnienia, prosimy o kontakt telefoniczny z biurem projektów stypendialnych.